Zainteresowanie dziewczyny. Co zrobić, aby je odzyskać.

Diablo napisał:

Witam! Prosiłbym bardzo o radę w związku z tzw.koszem od dziewczyny.Zacznę od początku :
Więc:
Niedawno spotkałem fajną dziewczynę ode mnie ze szkoły. Zaczęła domnie pisać na gg. pisaliśmy dość długo taki etap zapoznawczy ,później zaczęły się smsy i spotkania. W szkoleprawie każdą przerwę spędzałem z nią i jej koleżankami, było fajniei zabawnie. Później z jej strony pojawiły się niewinne buziaki wpoliczek, więc ja tym samym się odwdzięczałem .Spytałem sięczy daje takie buziaki innym przyjaciołom lecz odpowiedziała,że nie! Dawała, ale tylko poprzedniemu chłopakowi .Pomyślałem zechce byc ze mną ,więc po jakichś 2/3 tygodnaich zapytałem się czy chce ze mną być. Nie wiedziała co powiedzieć? podeszła do mnie mocno, ścisneła i powiedziała ,że jej na mnnie zależy alenie wie co czuje. Dałem jej tydzień zastanowienia .Po tym, wszystkosię ochłodziło z mojej strony?.. już tak nie pisałem jak wcześniej tylko na zakończenie dnia i to wszystko. W weekend spotkaliśmy się paczką, kiedy zaczeliśmy wracac do domu wziąłem ją na stronę i zapytałem , czy zna juz odpowiedz.Odpowiedziała że tak i czy che ją usłyszeć?

Odpowiedziałem, że tak chce! Zaczęła mówić, że jeszcze nie jest gotowa i nie chce ze mną byc bo jeszcze za wcześnie. Po tym wszystkim zatrzymałemsię i powiedziałem: zależy mi na tobie i się starałem jak mogłemale jeżeli tak wybrałaś to twoja decyzja na koniec powiedziałem” znajdziesz sobie lepszego ! Po tej sytuacji już więcej nie pisałem i się nie odzywałem. Z jej stronyto samo! W szkole widziamy się prawie na każdej przerwie lecz mówie tylko cześć i nic więcej, przechodze obojętnie!! I tu proszę opomoc co robić w takiej sytuacji czy dalej ją olewac czy możezacząć się spotykać w paczce????bo nadal mi na niej zależy. Proszę o odpowiedz!
Pozdrawiam!

ODPOWIEDŹ

Sporo mężczyzn źle interpretuje słowa i zachowanie kobiet. To, że Ci dawała buziaki w policzek nie oznacza, że chce z Tobą być. To samo tyczy się to tego że dawała ona je tylko byłemu chłopakowi. Ty od razu odebrałeś to jako jej chęć bycia z Tobą. To tylko jeden ze wskazników zainteresowania Toba. Nie napisałeś czy były inne wskazniki (sama się przytulała, dotykała Cię, pierwsza pisała smsy itd).
Nie napisałeś też jak dokładnie wyglądały wasze spotkania i relacje. Jeżeli spotykaliście się tylko w paczce, jeżeli wasze spotkania były monotonne, jeżeli nie całowałeś się z nią ( a tak myslę) to poprostu nie wywołałeś w niej odpowiednich emocji i ona nie czuje potrzeby bycia z Toba. Nie ciągnie jej do Ciebie mimo wcześniejszych chęci. Nie ma tego ?czegoś?.
Dziewczyna nie potrzebuje czasu na decyzje. Albo powie, że chce albo nie chce. Jak mówi, że potrzebuje czasu to zawsze odpowiedź jest negatywna, bo nie czuje tego czegoś. Jakby tak było to od razu dostał byś odpowiedź.
Błędem jest też mówienie ?znajdziesz sobie lepszego? to ja tylko uświadamia, że robi dobrze, a TY nie masz poczucia własnej wartości.
W waszych relacjach wyróżniłbym 3 ważne punkty.

1. Wzrost jej zainteresowania do momentu, w którym przestałeś podnosić swoją atrakcyjność w jej oczach.
2. Lekki spadek jej zainteresowania (mówienie , że Ci zależy)
3. Rama zwykłego faceta. Zero działań z Twojej strony (tydzień ) i potwierdzenie tego słowami, że znajdzie lepszego.

Co zrobić?

Na pewno nie olewać. Podejdź do niej w szkole i zaproponuj jakiś wypad. Tylko w 4 oczy. Powiedz tak: ? Cześć słuchaj wybieram się jutro na bilard do pubu i myślę, że fajnie by było jakbyś ze mną poszła?
Musisz pokazać jej że jesteś interesującym facetem. Jeżeli pojdzie z Tobą zróbcie o coś zakład. Jak Ty wygrasz ona Cię następnym razem gdzieś zabiera, a jak Ona to TY ją. Przeczytaj artykuł jak być mężczyzną, którego pragną kobiety to powinno ci wskazać drogę co i jak robić.
Poszukaj także na stronie jak zwiększyć swoją atrakcyjnośc i wzbudzić zainteresowanie w oczach dziewczyny.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck