Zanim powiesz “Kocham Cię”

Nie wiem skąd to się wzięło, ale mężczyźni nad używają coraz częściej słów Kocham Cię.
Spotyka się taki z laską 3 raz i jej wyznaje miłość. Zacznijcie rozgraniczać miłość od przyzwyczajenia. Niech te słowa będą coś warte , a nie tylko rzucone na wiatr.
Wielu mężczyzn popełnia ten sam błąd. Wydaje im się że każda kobieta chce usłyszeć od swojego faceta, że ją kocha. Jednak musisz wiedzieć, ze każda kobieta jest inna i może inaczej zareagować. Jedna się będzie cieszyć, a druga spanikuje. W większości przypadków kobiety panikują.

Dlaczego tak się dzieje?

Wyobraź sobie taka sytuację.
Rozmawiasz z kobietą wszystko jest pięknie i nagle ona mówi ci “Jestem w Ciąży”.
Co się dzieje? Twój mózg przetwarza mnóstwo myśli. Widzisz siebie z wózkiem, niezadowolonych rodziców, śmiech kolegów itd. Wpadasz w panikę, ręce Ci się pocą, a nogi uginają.

Tak samo reaguje kobieta, gdy facet po np. miesiącu znajomości mówi jej, że ją kocha. Zaczyna myśleć, że Ty już o ślubie marzysz, dzieciach, że będziecie już zawsze razem itd. To je przeraża, zwłaszcza młode dziewczyny.

Inna sprawa, że każda kobieta pragnie, żeby facet ją pokochał. To jest jej cel. Stara się, aby go osiągnąć, bo przecież to magiczne słowo powinno być przeznaczone dla wyjątkowej dziewczyny. Gdy jej to powiesz za wcześnie ona może uznać, że cel osiągnęła, więc musi odejść.

Większość mężczyzn najczęściej w akcie desperacji mówi kocham Cię kobiecie, która go rzuca. Chce ją tym zatrzymać.To nie działa, to tylko pogarsza wasze relacje, a Ty zaczynasz się pogrążać.

Przypomniała mi się właśnie pewna sytuacja.

Byłem z dziewczyną z którą mi się w ogóle nie układało. Różnice zdań, jej zmiany godzin spotkań i ciągłe wyjazdy. Nie podobało mi się to więc uznałem, że nie warto tego ciągnąc i rozstaliśmy się.
Ona ciągle pisała mi smsy jak to jej źle itd. Robiła smutne miny i sceny, że nam nie wyszło. Po prostu grała.
Pewnego dnia postanowiłem sprawdzić jak bardzo kobieta ta potrafi kłamać i pogrywać.
Poszedłem do niej i zagrałem swoją grę. Zrobiłem smutną minę, powiedziałem żeby nie wyjeżdżała i powiedziałem że ją kocham.
Heh Wiecie co zrobiła?? Zaczęła udawać, że płacze, uciekła do domu i napisała, że też mnie kocha, jak jej ciężko, że zostanie. Myślicie, że tak było? Oczywiście, że nie!!
Utwierdziła mnie tym w przekonaniu, że zrobiłem dobrze odchodząc.

Jeżeli dziewczyna pierwsza powie, że Cię kocha to nie rzucaj się na nią i nie mów, że też to czujesz. Bądź szczery wobec siebie i wobec niej i nie rzucaj tak ważnych słów na wiatr tylko dlatego, że ona tak powiedziała. Lepiej być szczerym niż kłamać, kobieta to doceni.

Jeżeli chcesz przekonać się, jak kończy się mówienie tych słów zachęcam do przeczytania postu “powiedziałem kocham Cię.

Ten post został opublikowany w środa, 23 września, 2009 at 23:47 i umieszczony w kategori Porady. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT