Zdrada. Dlaczego dziewczyny zdradzają?

Zdrada jest bardzo częstym zjwiskiem występującym w naszym kraju. W tym artykule postaram się wam przedstawić swój punkt widzenia na ten temat.

Dlaczego dochodzi do zdrady?
Zastanów się, czy gdybyś spotkał na swojej drodze wymarzoną dziewczynę, która spełniałaby Twój ideał z wyglądu i charakteru, mielibyście wspaniały seks, mnóstwo przygód, niesamowitych chwil, a każdy dzień przynosiłby wam radość i coś nowego…..to zdradziłbyś ją z pierwszą zainteresowaną seksem kobietą?

Kobiety nie zdradzają bez powodu.
Muszę tutaj podzielić je na trzy grupy:

a) Mężatki
Facet, który założył obrączkę na palec swojej wybrance w wiekszości przypadków uznaje, że etap jego starań się skończył. Przestaje kobietę podrywać, flirtować z nią, urozmaicać życie intymne i trzymać silną ramę.
Na bok odchodzą wszysktie cechy mężczyzny atakcyjnego, wkrada się rutyna, kłotnie niechęć.
Kobieta jeżeli jest już dziecko, nie może tak po prostu odejść. Jeżeli pojawi się w pewnym momencie mężczyzna potrafiący w ciągu kilku minut wywołać to „coś” kobieta otwiera się na niego. Kobiety, potrzebują emocji. Jeżeli emocje wyłączą logikę, to seks z obcym mężczyzną jest kwestią czasu.

b) Dziewczyny w związku długim
Kobiety w długim związku zdradzają głownie, przez rutynę w łożku lub zupełny brak seksu. Trudno w to uwierzyć, ale często miedzy dwojgiem ludzi jest tylko seks „żeby był”. Kiedyś seks na stole, pod prysznicem, w samochodzie, na ławce…a teraz w łożku o 23 przed snem.

c) Dziewczyny w związku krótkim
Kobiety w krótkim związku zdradzają z powodu braku seksu 🙂 Często facet jest taki miły i słodki, (syndrom miłego gościa) że dziewczyna nie chce z nim narazie zrywać. Natury nie da się jednak oszukać i potrzebę trzeba zaspokoić.

Czy zdradę można wybaczyć?
DLa mnie zarówno osoba, która zdradziła jak i ta, co wybaczyła jest bezwartości!
Uważam, że jeżeli dwoje ludzi nie pasuje do siebie lub im się nie układa, to trzeba się rozstać. Nie rozumiem ludzi, którzy potrafią zdradzić będąc w zwiazku.

Osoba, która w przypadku zdrady wybacza popełnia bardzo duży błąd. Jak można wybaczyć kobiecie, która bzyka się z innym, kiedy np. Ty cieżko pracujesz i myślisz, że za 5h znów się zobaczycie?
Jak można wybaczyć kobiecie, która będac w zwiazku daję się dotykać innemu facetowi i sama go dotyka?
Na samą myśl robi mi się niedobrze!!

Są przypadki, że kobieta zdradza faceta raz, on wybacza…potem drugi, on wybacza. Dla mnie to jest chore. Skoro zdradziła raz, a Ty wybaczyłeś skąd pewność, że nie zrobi tego znów?

Na zdradę nie ma wytłumaczenia. Czesto można usłyszeć „nie wiem co mi się stało” ,”za dużo wypiłam” lub inne tego typu usprawiedliwienia. Najgorsze jest to, że zakochanemu facetowi, uczucie zabiera rozumek 🙂 Jeżeli dajesz się tak poniżać, to żał mi Cię.

Pozdrawiam
Marso

You can leave a response, or trackback from your own site.

6 komentarzy to “Zdrada. Dlaczego dziewczyny zdradzają?”

 1. Arturo90 pisze:

  Zgadzam się z Tobą w 100 % Marso. Jeśli kobieta zdradzi faceta, to nie ma innej opcji niż rozstanie. Twoje artykuły są bardzo przydatne i zupełnie zgadzające się z panującymi realiami. Dzięki Twym radom wiele się nauczyłem i czerpię z nich korzyść. Uważam, że każdy facet powinien przeczytać Twoje artykuły, zarówno ten mający problemy z kobietami, jak i ten nie mający. Pozdrawiam i liczę na kolejne Twoje artykuły 🙂

 2. masterx85 pisze:

  Dobrze napisane marso, od siebie dodam tylko że jeśli kobieta ma zdradzić to zdradzi,nie ważne czy w tym związku się układa czy nie, bo jak sam napisałeś wystarczy chwila, pozytywne emocje i już kobieta jest gotowa

 3. Arturo90 pisze:

  To jakaś masakra, że tak jest. Najgorsze jest to,że nie ma się jak przed tym bronić…

 4. Marso pisze:

  Bronić się mozesz ustalając zasady w zawiazku, ale nie mozesz odpowiadać za druga osobę.Każdy ma swój rozum. Jak nie umie z niego skorzystać to nara.

 5. Piotrek pisze:

  Dobry artykuł,moim zdaniem zdrada jest rezultatem tego, że w związku czegoś brakuje,facet nie daje dziewczynie tego czego ona potrzebuje, jest dla niej za mało atrakcyjny,czasem nudny a w krótkich związkach czasem pełni rolę kogoś kto jest, bo ona potrzebuje kogoś przy sobie dopóki nie trafi się ktoś lepszy, nie zmienia to faktu, że zamiast myśleć czy wybaczyć zdradę,bo podzielam zdanie, że tego nie można wybaczać!! należy zastanowić się czemu dziewczyna zdradziła i co można zrobić, żeby w przyszłości następna dziewczyna tego nie zrobiła

 6. trybyk pisze:

  dokładnie. Każdy ma swój rozum. I usprawiedliwianie zdrady to bzdura. Gdybym ja nie odkryła programu szpiegowskiego ninjalogger, to byłabym właśnie żoną największego puszczalskiego faceta, jakiego ten świat wydał.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck