Biuletyn Najgorsza, najlepsza randka

Opinia Patryka po przeczytaniu biuletynu Najgorsze, najlepsze randki dodawanego do 12.07.13 jako DARMOWY BONUS do poradnika pierwsza randka.

Dzięki Patryk!

Czesc Marso!

Prawde mowiac spodziewalem sie wiekszych wpadek, jednak jak wynika z Twoich historii, nawet najdrobniejsze bledy moga sprawic, ze dziewczyna przestanie byc nami zainteresowana. Podobal mi sie bardzo kreatywny pomysl z czekoladami. 🙂 Chciales jej tym pokazac, ze stracila fajnego faceta? Jak wpadac na takie pomysly?

Zwracasz uwage na to, ze niekoniecznie najlepsza randka to ta, na ktorej “zaruchasz” na pierwszym spotkaniu, brzydko mowiac, a ta na ktorej dobrze oboje sie ze soba czujecie i bawicie oraz dziewczyna rowniez stara sie, aby wasze spotkanie bylo jak najbardziej udane. Podoba mi sie takie podejscie. Dziewczyny, ktore opisales wydaja mi sie byc w porzadku. Ciekawe randki przedstawione z humorem i dystansem.

Pozdrawiam.
Patryk

Ty także możesz przeczytać o moich najgorszych i najlepszych randkach TUTAJ

Ten post został opublikowany w niedziela, 7 lipca, 2013 at 19:06 i umieszczony w kategori Wasze Opinie. Możesz obserwować odpowiedzi w tym temacie klikajac tutaj RSS 2.0. Możesz zostawić swój komentarz.

 

Zostaw komentarz UWAGA! (komentarze zawierajace pytania i opisy problemów nie będą publikowane)


 

Zaczekaj! Ta informacja wyświetli Ci się TYLKO RAZ!

 136 Stron skutecznej wiedzy
 Podryw na ulicy
 Podryw w klubie
 Podryw w internecie
 Jak radzić sobie z lękiem
 Jak radzić sobie z zazdrością
 Szczegółowe raporty z Akcji
 Problemy związane z Seksem
 Rozwój osobisty
 
Techniki Uwodzenia
proo

Specjalnie dla Ciebie 59zł 39zł 

 CHCĘ RABAT